guma.png, 48 kB
Home
Novinky
Auta
Odkazy
Offroad akce
Ostatní
Srandičky
Bazárek
Soukromé
Kontakt

rss.gif, 0 kB

 
 vtip dne:
Majiteli restaurace oznámili, že právě vyhořel jeho největší konkurent. "No," komentoval to on, "konečně měli jeho hosté také jednou teplá jídla."
 
www.krnovvirtualbazar.estranky.cz
info.drsny.net
baner.jpg, 21 kB
dnes je 18.01.2018, svátek má vladislav

Válka v Iráku


Na tiskové konferenci: "Pane prezidente Bushi, máte důkazy, že Irák má zbraně hromadného ničení?" "Ano, máme schované stvrzenky o zaplacení."


Z projevu G. W. Bushe k americkému lidu: "Nepřítel věrolomně napadl naše letouny, když mírumilovně bombardovaly jeho města."


Bush si pozval na kobereček svého vojenského poradce: "Poslouchej, jak to, že jsi mi neřekl, že v Iráku jsou kromě pouště i města?"


Ze svodky amerického velení: "Taktika použití bojových delfínů se v poušti osvědčila jen částečně."


Američané jsou velmi podnikaví. Saddám vypsal odměnu za každého zabitého amerického vojáka a oni se začali střílet navzájem.


Američané použili novou superbombu určenou k ničení elektronického zařízení nepřítele. S údivem však zjistili, že v automatech vz. Kalašnikov žádné mikroprocesory nejsou.


Zprávy: V Anglii byl zatčen a na kauci propuštěn ruský magnát Boris Berezovskij. Pouze takto mohli Angličané získat prostředky na pokračování války v Iráku.


(Po sestřelení britského letounu.) Není zcela jasné, proč si pro válku s Anglií Bush vybral území Iráku.


Anglo-americká koalice oznámila dobytí města Umm-Kasr. Je to už čtvrtý Umm-Kasr dobytý od začátku války.


Po ukončení bojů bude Irák rozdělen na zóny. Budou to zóny Natural 91, Natural 95 a Diesel.


V Moskvě byl na Mitinském tržišti nalezen vrtulník Apache, který zmizel v Iráku za písečné bouře.


Protivzdušná obrana Ukrajiny odmítá převzít zodpovědnost za náhodné sestřelení letounů nad Bagdádem.


Sedí takhle Bush s Blairem na nějaké konferenci a něco si šuškají. Přijde k nim Chirac a ptá se, o čem se baví. Bush povídá: "Aaaale, právě jsme vymysleli, že zabijeme milion muslimů a jednoho zubaře." Chirac se zděsí: "Proboha, proč toho zubaře?" Blair se potutelně usměje a říká Bushovi: "Vidíš, já jsem Ti říkal, že na ty muslimy se nikdo ptát nebude..."


Jeden historický z roku 1944: Když bombardují Němci, běží do krytu Britové. Když bombardují Britové, běží do krytu Němci. Když bombardují Američani, běží se schovat všichni.

 vložit další komentář     

všechna práva vyhrazena! | fotografie a obsah © 2006-2018 Zmyleny | engine © 2006-2018 drsny