guma.png, 48 kB
Home
Novinky
Auta
Odkazy
Offroad akce
Ostatní
Srandičky
Bazárek
Soukromé
Kontakt

rss.gif, 0 kB

 
 vtip dne:
Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na něj opodál mává blondýna a mile se usmívá... Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka... Přesto jde k ní a aniž by tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva se známe??" Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš budete otec jednoho z mých dětí..." Chlap okamžitě začne pátrat v paměti a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný: "Sakra," říká "to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem se oženil?? Ta, kterou jsem ošukal na kulečníkovým stole, zatímco mě můj kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatýho celeru???" "Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna..."
 
www.krnovvirtualbazar.estranky.cz
info.drsny.net
baner.jpg, 21 kB
dnes je 16.11.2018, svátek má otmar a mahulena

Válka v Iráku


Na tiskové konferenci: "Pane prezidente Bushi, máte důkazy, že Irák má zbraně hromadného ničení?" "Ano, máme schované stvrzenky o zaplacení."


Z projevu G. W. Bushe k americkému lidu: "Nepřítel věrolomně napadl naše letouny, když mírumilovně bombardovaly jeho města."


Bush si pozval na kobereček svého vojenského poradce: "Poslouchej, jak to, že jsi mi neřekl, že v Iráku jsou kromě pouště i města?"


Ze svodky amerického velení: "Taktika použití bojových delfínů se v poušti osvědčila jen částečně."


Američané jsou velmi podnikaví. Saddám vypsal odměnu za každého zabitého amerického vojáka a oni se začali střílet navzájem.


Američané použili novou superbombu určenou k ničení elektronického zařízení nepřítele. S údivem však zjistili, že v automatech vz. Kalašnikov žádné mikroprocesory nejsou.


Zprávy: V Anglii byl zatčen a na kauci propuštěn ruský magnát Boris Berezovskij. Pouze takto mohli Angličané získat prostředky na pokračování války v Iráku.


(Po sestřelení britského letounu.) Není zcela jasné, proč si pro válku s Anglií Bush vybral území Iráku.


Anglo-americká koalice oznámila dobytí města Umm-Kasr. Je to už čtvrtý Umm-Kasr dobytý od začátku války.


Po ukončení bojů bude Irák rozdělen na zóny. Budou to zóny Natural 91, Natural 95 a Diesel.


V Moskvě byl na Mitinském tržišti nalezen vrtulník Apache, který zmizel v Iráku za písečné bouře.


Protivzdušná obrana Ukrajiny odmítá převzít zodpovědnost za náhodné sestřelení letounů nad Bagdádem.


Sedí takhle Bush s Blairem na nějaké konferenci a něco si šuškají. Přijde k nim Chirac a ptá se, o čem se baví. Bush povídá: "Aaaale, právě jsme vymysleli, že zabijeme milion muslimů a jednoho zubaře." Chirac se zděsí: "Proboha, proč toho zubaře?" Blair se potutelně usměje a říká Bushovi: "Vidíš, já jsem Ti říkal, že na ty muslimy se nikdo ptát nebude..."


Jeden historický z roku 1944: Když bombardují Němci, běží do krytu Britové. Když bombardují Britové, běží do krytu Němci. Když bombardují Američani, běží se schovat všichni.

 vložit další komentář     

všechna práva vyhrazena! | fotografie a obsah © 2006-2018 Zmyleny | engine © 2006-2018 drsny