guma.png, 48 kB
Home
Novinky
Auta
Odkazy
Offroad akce
Ostatní
Srandičky
Bazárek
Soukromé
Kontakt

rss.gif, 0 kB

 
 vtip dne:
Potká brunetka blondýnku a ptá se jí: "Kam jdeš?" "Na jahody," odvětí blondýnka. "Blázníš? Vždyť venku sněží!" "To nevadí, já mám péřovku!"
 
www.krnovvirtualbazar.estranky.cz
info.drsny.net
baner.jpg, 21 kB
dnes je 20.10.2019, svátek má vendelín

Sosnová CFOR 10.6.2006

   

V sobotu ráno jsme dorazili na akci CFOR v Sosnové. Počasí celkem přálo a tak nám náladu nemohlo nic zkazit. Trať byla slušně připravená, rychlé úseky střídaly různé nástrahy například ve formě vodních příkopů, které potrápily všechny osádky, ale potěšily diváky.
Při koukání na to hemžení, skákání a hrabání se v blátě takovému divákovi vyhládne. Pro hladovce organizátoři zařídili opravdu slušné občerstvení. Leckteří organizátoři by se při srovnání se Sosnovou mohli stydět.

 

Podle mého názoru to byla velice povedená akce. Jediné co by se snad dalo vytknout je malá účast posádek. Mezi jednotlivými průjezdy byly velké časové rozestupy.

 

Areál v Sosnové je velice pěkný, plochy k parkování diváckých autíček, prostory na ježdění a to nejen rovinky a nějaký ten brod, ale i prudké výjezdy a sjezdy. Já bych tam úplně viděl sekce trialu. Organizátoři a pan majitel nasadili laďku hodně vysoko a tak jim popřejme hodně dalších úspěchů a nám hodně zážitků.

 vložit další komentář     


12.06.2006 21:11:20 ->
Děkujeme za foto komentář i pochvalu.Tvé stránky jsou S U P É É É R ! Pošli svůj kontakt na ně na pořadatele CFOR.DÍKY TONDA

12.06.2006 21:44:40 zmyleny ->
diky za ohodnocení, doufám že se opět potkáme při dalších bezva akcích v Sosnové, která se doufám mezi offroaďáky a diváky víc "proflákne" a stane se z ní vyhledávaná lokalita nejen díky areálu, ale taky díky slušné organizaci a dobrému zázemí

12.06.2006 21:50:17 radkov ->
Taky musím potvrdit,bylo to tam super,hlavně to bahýnko!!
všechna práva vyhrazena! | fotografie a obsah © 2006-2019 Zmyleny | engine © 2006-2019 drsny