guma.png, 48 kB
Home
Novinky
Auta
Odkazy
Offroad akce
Ostatní
Srandičky
Bazárek
Soukromé
Kontakt

rss.gif, 0 kB

 
 vtip dne:
Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na něj opodál mává blondýna a mile se usmívá... Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka... Přesto jde k ní a aniž by tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva se známe??" Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš budete otec jednoho z mých dětí..." Chlap okamžitě začne pátrat v paměti a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný: "Sakra," říká "to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem se oženil?? Ta, kterou jsem ošukal na kulečníkovým stole, zatímco mě můj kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatýho celeru???" "Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna..."
 
www.krnovvirtualbazar.estranky.cz
info.drsny.net
baner.jpg, 21 kB
dnes je 16.11.2018, svátek má otmar a mahulena

Zákon 480/2004

Jistě nejen mě, ale i Vám se stalo že Vás obtěžují některé české firmy maily. Třeba dnes jsem si hezky"zamailoval" s jednou kuchyňskou společností, na můj dotaz kde jako na mě vzali mail a upozornění, že si nepřeji aby mi cokoli posílali, odpověděli:

"Omlouvám se, ale naši zákazníci v případě, že chtějí desetiprocentní slevu
na naši kuchyň, zadávají pět emailových adres svých známých a příbuzných
právě za tímto účelem, abychom jim my nástedně zasílali akční a jiné
nabídky. Zeptám se programátorů, jestli jde jedna adresa vyřadit ze systému."

poslal jsem jim tedy přepis ze zákona 480/2004

§ 7 Šíření obchodních sdělení

(1) Pokud fyzická nebo právnická osoba získá od svého zákazníka podrobnosti jeho elektronického kontaktu pro elektronickou poštu podle zvláštního právního předpisu,5) může tato fyzická či právnická osoba využít tyto podrobnosti elektronického kontaktu pro potřeby šíření obchodních sdělení pouze za předpokladu, že zákazník dal předem prokazatelný souhlas k takovémuto využití svého elektronického kontaktu a má jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem, zdarma nebo na účet této fyzické nebo právnické osoby, odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy.

(2) Nejde-li o případ podle odstavce 1, je elektronické prostředky zakázáno použít pro šíření nevyžádaných obchodních sdělení; nevyžádané šíření obchodních sdělení není povoleno bez prokazatelného souhlasu adresáta.

(3) Zaslání elektronické pošty za účelem šíření obchodního sdělení je zakázáno, pokud

a)   tato není zřetelně a jasně označena jako obchodní sdělení,
b)   skrývá nebo utajuje totožnost odesílatele, jehož jménem se komunikace uskutečňuje, nebo
c)   je zaslána bez platné adresy, na kterou by mohl adresát přímo a účinně zaslat informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace odesílatelem nadále zasílány.

a budu doufat, že se jejich programátorům "podaří mě dostat ze systému"

 

 

 vložit další komentář     

všechna práva vyhrazena! | fotografie a obsah © 2006-2018 Zmyleny | engine © 2006-2018 drsny